Price: HK$281.00
| Material | Non-woven Fabric |
| Batteries Included | No |
| Features | Reusable |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Color Temperature | 3800K |
| Light Source | LED Lights |
| Color | Brown |
| Mounting Type | Suction Cup |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Type | Bulbs(Halogen) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251217223338523853029 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.